Recenze

CHOVATELSKÁ STANICE CHS Dreiborn Rock

Výmarský ohař

Než jsme krmivo Canine Caviar nasadili, nechali jsme zkontrolovat u veterináře pH moče, které bylo nízké – pH 6. Po 10ti dnech krmení jsme pH znovu přeměřili a hodnota byla 7,3, po dalších 10ti dnech v rozmezí 7-8.

Krmivo vypadá velmi dobře, jsou to malé granulky a naše fenka výmarského ohaře Frida ho přijímá  s velkou chutí. Přechod z jiného krmiva, které jsme měli před tím, nebyl žádný problém. Krmivo Canine Caviar jsem nasadila ze dne na den a stolice byla tuhá a v normě. Pozoruji také, že kvalita srsti se zlepšila, Frída je aktivní, v dobré kondici a  veselá , takže za mě  velká spokojenost.  Líbí se mi, že Canine Caviar má různé příchutě, které se mohou obměňovat a díky tomu má můj pes pestrý jídelníček.  Nyní jsem nasadila Canine Caviar i u druhé fenky- štěně výmarského ohaře krátkosrstého, a věřím, že i zde budu pozorovat změny k lepšímu.

www.dreibornrock.cz

dreibornrock


CHOVATELSKÁ STANICE OD STŘÍBRNÝCH BUKŮ

Jezevčíci drsnosrstí trpasličí

Mladší fenka – necelé 2 roky

Krmivo Canine Caviar s příchutí kuřecí  a s příchutí sledě mladší fence velmi chutná a s příjmem nemá problém, jinak je velmi vybíravá a moc granule nechce. Již po 3 týdnech krmení přibrala 0,5 kg (z 3,8 na 4,4 kg) celkově se osvalila, předtím byla dost hubená.  Kvůli její nízké chuti k jídlu se nedařilo, aby přibrala. Pozorujeme, že je teď velmi aktivní a čilá, pořád si chce hrát, doslova plná energie. Před začátkem krmení Canine Caviar byla hodnota pH 6,8, teď je pH 7,3.

Starší fenka – 11 let, po 4 vrzích, před 2 lety pokousána psem, slabé ledviny, horší srst, nadýmání po jídle

Receptura  Special Needs ji vyhovuje nejvíce, střídáme s recepturou sledě nebo kuřecí.  Pozorujeme, že po jídle nebývá nadmutá, nemá problém s vyprazdňováním, venku je aktivnější a není tak žíznivá.

Naměřená hodnota pH na začátku byla 7,0, teď je hodnota pH 7,5.

Celkově fenkám granule Canine Caviar moc chutnají.

www.zbelskeholesa.wz.cz

jezevcici


CHOVATELSKÁ STANICE  PAVLIŠOV

Pražští krysaříci

Naše chovatelská stanice se věnuje přes 20 let chovu Pražských krysaříků, jedná se o nejmenší národní plemeno psa, jehož standardní kohoutková výška je 21 - 23 cm a váha cca 2,5 kg. Vzdor svému malému vzrůstu se jedná o psa dobře pohyblivého a vytrvalého. Při běhu velmi rychlého, obratného a neúnavného. Díky krmení Canine Caviar jsou všechny tyto předpoklady naplněny a zvířata v naši chovatelské stanici získávají pro svůj správný vývoj všechny potřebné živiny v optimálním složení a rozložení. Zvířata, ve věku 3 roky, 8 roků a 11 roků z naší chovatelské stanice krmená granulemi Canine Caviar jsou aktivní, jejich srst je lesklá a v průběhu krmení granulemi se u nich neprojevily žádné zažívací ani jiné problémy. Granulemi Canine Caviar byly krmeny také feny v průběhu březosti a i v tomto období byly naplněny všechny požadavky na výživu březí feny, potřebnou pro zdárný vývoj plodů. 

www.chszpavlisova.webnode.cz

krysarici


MARTINA VÁCLAVÍKOVÁ (Praha)

Francouzský buldoček   - Arrak Buble House        Narozen: 16. 12. 2014

Výstavy: Výborný, Res Cac      Stav: chovný

 

Od malička jsme používali granule, ze kterých jsme po poradě s veterinářem přešli na jiné . Tento přechod byl drastický, 3 dny si náš Frbul granulí ani nevšiml a bylo to i pro nás o výdrž ( je to přece miláček). Vydrželi jsme a Frbul začal jíst granule s tím, že jedl jen když měl hlad – tedy žádné přežírání a miska mohla být neustále plná. Přesto neměl pocit, že by ji musel celou sníst.

Když jsem dostala na zkoušku granule Canine Caviar, stačilo otevřít sáček s granulemi a náš Frbul se mohl zbláznit nad jejich vůní. Ihned snědl celou misku a to ještě vyjídal granulky, které byly těžko dostupné a zapadly za misku. Těšil se na další...

Po 3. dni začal nechávat granulky bez povšimnutí. Jen když měl hlad, šel se najíst. Byli jsme mile překvapeni, protože jsme už měli obavy, že se z důvodu, že mu opravdu chutnají, začne přejídat.

Frbul měl viditelně lepší, lesklejší kožíšek, což zhodnotil i můj bratr, který má chovnou stanici jagteriérů, aniž by věděl o změně granulí.

Canine Caviar doporučuji!

buldocek


LENKA ŠPULÁKOVÁ (Trubějov)

Rhodéský ridgeback (Rory, 1 rok)

 

Dostala jsem možnost otestovat granule Canine Caviar, které se po delší odmlce vrací na český trh.

V rámci průzkumu vhodnosti krmiva Canine Caviar jsme otestovali pH naší fenky a byli jsme v šoku, když jsme zjistili, že má překyselený organismus vlivem nesprávné stravy (pH 6,2).

Po třítýdenním testu, kdy se stravovala pouze granulemi Canine Caviar (bezobilné, hypoalergenní a zásadité krmivo), jsme byli velice mile překvapeni výsledkem. PH se ji upravilo do rovnováhy (7,2), navíc se ji změnila kvalita srsti, která byla lesklá a zdravě vyhlížející s minimálním vypadáváním a v neposlední řade je potřeba zmínit, že chuťově ji granule seděly jako ještě žádné, což nám dávala značně najevo.

Za nás veliká spokojenost, jsem ráda, že jsme objevili kvalitní granule, které nám vyhovují.

ridgeback

 

 

 

 

 


CHOVATELSKÁ STANICE OD IVANSKÉHO JEZERA

Flat Coated retriever

 

Proč jsem začala zrovna já krmit Canine Caviar?  Ti kdo mě znají se určitě diví, protože vědí, že jsem člověk, který byl proti granulím. Já dost řeším krmivo pro svou smečku devíti flatů a do této doby jsem krmila BARFEM. Překlady této zkratky jsou různé, ale pořád se točí okolo jedné věci - čerstvé, syrové stravy - což je maso a k tomu spousty věcí, které se míchají v určitém poměru a to je velice náročné na čas. Již delší dobu jsem si testovala nějaké granule, ale stále jsem nemohla najít to nejlepší složení pro mé psy. Na jaře jsem se dostala ke krmivu Canine Caviar a nejdříve jsem zpovídala lidičky, kteří mně krmivo nabízeli, pak hodiny četla složení a vše o tomto krmivu a nakonec jsem se rozhodla do toho jít. Až když granule přišly, jsem si uvědomila, zda to moji psi po mase budou vůbec  žrát, ale moje smečka se do nich pustila bez problému s velkou chutí! Granule jim nejen chutnají, ale také mají lepší, lesklou srst a neměli žádné problémy s přechodem z masa na granule. Odchovala jsem na granulích i náš vrh " La Valentino " a štěňátkům granule moc chutnaly a neměli s nimi žádné problémy. Další výhodou tohoto krmení je, že můžu měnit příchutě.  Nyní poprvé krmím i březí fenu tímto krmivem a jsem přesvědčena, že je a bude vše v pořádku. Flatům tyto granule moc chutnají a jsou spokojeni a i já jsem ráda, že jsem jim vybrala toto krmivo!

www.flatizrychnova.cz

 


PŘÍBĚH TEDDYHO (USA)

„Teddy Boy je dnes šťastný, veselý a aktivní 4letý shih-tzu. Když se na něj podíváte, těžko byste uvěřili, v jakém stavu byl asi před rokem. V té době se nám na měsíc ztratil. S pomocí a podporou rodiny i přátel se nám naštěstí vrátil. Během toho měsíce, kdy se toulal, ho něco pokousalo a vrátil se nám pokrytý strupy, klíšťaty a svrabem. Po četných návštěvách veterináře a nekonečných pokusech s novým krmivem nám trvalo rok, než se úplně zotavil.

Teddy Boy je mazlíček, který trpí závažnou kožní alergií, a nemůže jíst krmiva, jež obsahují vedlejší produkty živočišného původu, kukuřici a většinu obilovin. Také nemůže dostávat granule s příliš velkým obsahem bílkovin. Vyzkoušeli jsme tolik různých druhů granulí, které nás zklamaly, že už jsem to chtěla vzdát a dávat mu jen doma vařenou potravu.

Když jsme se pak z reklamy v časopise Petster dozvěděli o krmivu Canine Caviar, rozhodli jsme se, že to zkusíme. Malé balení, které jsem koupila, mu vydrželo asi na týden. Na konci týdne jsem si všimla, že je mnohem živější, a také jsem viděla jasné zlepšení na jeho kůže a srsti. Vždycky trpěl alergiemi a jeho kůže i srst často trpěly a bývaly suché a drsné. Po pouhém týdnu s granulemi Canine Caviar byla jeho srst jako sametová a jeho obvyklé červené svědící skvrny zmizely. Teddy dostává krmivo Canine Caviar poslední 3 měsíce a jeho všechny problémy s kůží i alergie jsou pryč.

Ačkoliv je vybíravý jedlík, krmivo Canine Caviar žere bez protestů. Přechod na nové granule byl naprosto plynulý, nebylo žádné kňučení ani noční spěchání na záchod. Vřele doporučuji krmivo Canine Caviar všem těm, kdo chtějí dát svému mazlíčkovi kvalitní potravu, ale nemají čas ji připravovat sami. Přitahuje mě také jejich myšlenka alkalické diety, která snižuje riziko rakoviny. Nikdo by nehádal, v jakém stavu před tím byl. Nyní je z něj aktivní a neposedné klubko radosti. Vždycky nám projasní den, bez ohledu na naše problémy, a vykouzlí nám úsměv na tváři. Je opravdu miláčkem naší rodiny.“

shih-tzushih-tzu


PŘÍBĚH KAYLEE (USA)

„Štěňátko jsem dostala před více než třemi lety. Když Kaylee, moje štěně, měla 8 měsíců, měla boláky po celých zádech a vyškubala si asi čtyřicet procent srsti z celého těla. Šla jsem s ní k veterináři, který udělal testy kůže, analýzu srsti a dal jí antibiotika, steroidy a speciální mastičky. Doporučil nám, abychom ji myli každý den drahým šampónem a další věci.

Dozvěděla jsem se o alkalických krmivech Canine Caviar. Začala jsem jí dávat recepturu se zvěřinou a loupaným hrachem. Hrbolky začaly mizet po pár dnech. Zarudnutí se viditelně ztrácelo z hrbolků a po pár týdnech byly všechny hrbolky pryč. Po šesti týdnech měla zpátky veškerou srst.“

kaylee  kaylee


PŘÍBĚH TOTYHO (USA)

„Zachránil jsem tohoto 6letého psa od nezodpovědného majitele, který se o něj dobře nestaral. Toto dostával podřadné žrádlo a byl uvázán na slunci. Majitel se ho rád zbavil. Měl vážné problémy s kůží, silně pelichal a byl pokryt blechami a klíšťaty. Neměl jsem jinou možnost, než ho zavést do psího salonu, aby mu oholili veškerou srst. Po oholení jsem teprve uviděl, jak hubený psík je.

Okamžitě jsem mu začal dávat krmivo Canine Caviar Special Needs, protože svým ostatním mazlíčkům dávám krmivo Canine Caviar Open Meadow, které mě přesvědčilo svojí kvalitou. Po 90 dnech s krmivem Canin Caviar jsou na Totovi jasně pozorovatelné změny. Svědivá místa a puchýře jsou pryč. Srst mu znovu dorostla a vůbec nepelichá. Žere velmi dobře a docela přibral, takže teď vypadá mnohem lépe.

Teď mu začínám dávat Canine Caviar Open Meadow, protože vidím, že problémy s kůží zmizely a doufám, že by mohl ještě trochu přibrat. Chtěl jsem využít této příležitosti, abych se podělil o tuto svoji zkušenost, a doufám, že si majitelé mazlíčků uvědomí důležitost dobré a kvalitní potravy pro naše domácí mazlíčky. Pamatujte, že jsme zodpovědní za jejich pohodu od okamžiku, kdy jsme se rozhodli si je pořídit.“

totytoty


 

© Krmiva Caviar 2020 by DATA-NORMS s.r.o.