7 důvodů, proč dopřát svému psovi krmivo Canine Caviar

Zaujalo vás krmivo Canine Caviar a přemýšlíte, zda bude pro vašeho chlupatého parťáka tím pravým? Sepsali jsme pro vás sedm důvodů, které vás přesvědčí, že lepší výživu na českém trhu pro svého pejska sotva najdete.

1. Nevyvolává alergické reakce

Kukuřici, pšenici, sóju nebo brambory v našich recepturách nehledejte. Jsou to totiž nejčastější alergeny, které stojí za nadměrným škrábáním, vykusováním srsti i za řadou zažívacích potíží. A to my v našem krmivu zkrátka nechceme.

2. Nízký obsah sacharidů, nízký glykemický index, bez lepku a GMO

Rozmanitá strava je důležitá, neměla by ale obsahovat suroviny, které psímu organismu nesvědčí. Proto se důsledně vyhýbáme lepku či geneticky modifikovaným potravinám a suroviny vybíráme tak, aby měly nízký obsah sacharidů i nízký glykemický index. Pejsci se dobře nasytí z určené krmné dávky a nemají takovou potřebu zbaštit, na co přijdou.

3. Bez vedlejších živočišných produktů

Vedlejší živočišné produkty v našich krmivech také nenajdete. Chceme dopřávat pejskům to nejlepší a tak pracujeme pouze s masem, které je určeno pro lidskou spotřebu.

4. Nejvyšší stravitelnost na trhu

Se stravitelností 91 – 93 % je krmivo Canine Caviar špičkou na současném trhu. Organismus vašeho chlupatého parťáka si z něj vezme přesně to, co potřebuje, a přitom se sníží množství i velikost exkrementů.

5. Nejvyšší metabolizovatelná energie

Čím vyšší metabolizovatelnou energii krmivo má, tím více živin a energie si z něj psí organismus vezme. Znamená to, že klesnou nejen krmné dávky, ale ve výsledku také náklady na krmivo.

6. Šetrný proces vaření

Šetrný proces vaření zachovává v krmivu všechny potřebné živiny. Byliny a podpůrné složky krmiva se tak do organismu vstřebávají postupně a vytvářejí v něm ideální zásadité prostředí.

7. Lepší vstřebávání = lepší výživa

Čím lépe se živiny z potravy do organismu vstřebávají, tím více psí organismus prospívá. To my dobře víme a při sestavování receptur to máme vždy na paměti.

Máte pocit, že krmivo Canine Caviar bude pro vašeho pejska to pravé, ale bojíte se, že mu nebude chutnat? Nemusíte hned kupovat velké balení. Objednejte nejprve testovací vzorek a sami uvidíte, zda bude váš chlupatý parťák stejně nadšený jako vy.

© Krmiva Caviar 2020 by DATA-NORMS s.r.o.