6 důvodů, proč doporučovat psí krmivo Canine Caviar

Patří váš chlupatý psí parťák mezi naše spokojené zákazníky? Vidíte, jak mu naše krmivo prospívá a rádi byste Canine Caviar doporučili i dalším chovatelům? Děkujeme a připojujeme 6 nejzajímavějších argumentů, proč Canine Caviar stojí za doporučení.

1. Canine Caviar se nejvíc blíží potravě vlků a divokých psů

Psí chuťové buňky sice možná nejvíc potěší zbytky od oběda, jeho organismus vám za ně ale určitě nepoděkuje. Základním stavebním kamenem psího zdraví je totiž kvalitní a dobře vyvážená strava. Krmivo Canine Caviar vychází z toho, co matka příroda pro divoké psy a vlky od počátku plánovala. Strava je uzpůsobena potřebám jejich organismu a přispívá k dlouhodobému zdraví. Díky kvalitním surovinám, precizně sestavenému složení a až 93% stravitelnosti dodává tělu přesně to, co potřebuje, a zároveň je šetrné k psímu organismu i vaší peněžence.

2. Jednoduchý přechod na krmivo Canine Caviar i mezi jeho příchutěmi

Přechod pejska na nové krmivo často bývá velkou zatěžkávací zkouškou pro nervy majitele. Pes na změnu může reagovat nechutenstvím, nezřídka se dostaví i zažívací potíže a hledat jejich příčinu je jako hledat jehlu v kupce sena. Krmivo Canine Caviar ale všechny tyto následky značně minimalizuje. Díky jednoduchému složení vždy přesně víte, co vašemu pejskovi dáváte do misky. Pokud se dostaví zažívací potíže, snadno zjistíte, kde je problém – a můžete ho rychle vyřešit.

3. Strava s omezeným počtem složek

Říká se, že méně znamená více. A u zvířecích krmiv to platí dvojnásob. Nenechte se však mýlit. Nemáme na mysli množství krmiva, ale počet složek, ze kterých je vyrobeno. Díky jejich omezenému množství se můžeme více zaměřit na jejich správné vyvážení a lépe tak podpořit obranyschopnost psího organismu i jeho správné fungování. A pokud se u pejska objeví potravinová alergie nebo intolerance, mnohem snáze přijdete na to, která složka vašemu chlupatému parťákovi nesvědčí.

4. Jediná bílkovina a jeden komplexní sacharid

Když vlci a divocí psi lovili ve volné přírodě, jen těžko by si část úlovku z jednoho dne schovávali, aby jej na druhý den smíchali s úlovkem čerstvým. Jejich tělo tak čerpalo z jednoho druhu bílkovin a jednoho sacharidu a fungovalo přesně tak, jak matka příroda zamýšlela. Krev těchto předků koluje v žilách našich psích společníků dodnes. A je potřeba to mít na paměti.

5. Střídání bílkovin a rozmanitost aminokyselin

Střídání bílkovin je pro psí organismus velmi důležité, stejně jako potřebuje rozmanitost aminokyselin. Z každého zdroje si totiž jejich tělo vezme trochu něco jiného a všechny složky jsou pro jeho správné fungování nezbytné. Krmivo Canine Caviar je sestaveno tak, aby umožnilo snadný přechod mezi příchutěmi a tím umožnilo pejskům čerpat přesně to, co jejich organismus potřebuje. A beze strachu z nepříjemných zažívacích potíží.

6. Veterinární alternativa

Pro pejsky se zdravotními potížemi nabízíme také veterinární alternativu. Krmivo Special Needs nabízí optimální poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin, rostlinné látky posilující imunitní systém, vyvážené pH i nízký obsah bílkovin a tuků. Díky vysoké kalorické hodnotě však ani pejsek na dietě nepřejde do režimu hladovění. V USA je krmivo Special Needs na seznamu veterinárních alternativ, které veterinární lékaři předepisují místo krmiv Prescription Diet. Než se rozhodnete toto krmivo pejskovi pořídit, nejprve situaci konzultujte s vaším veterinářem.

Stále se vám nedaří přesvědčit vaše okolí o kvalitách krmiva Canine Caviar? Nezoufejte. Objednejte si testovací vzorky a nechte páníčky v okolí, aby se o nich přesvědčili na vlastní oči (nebo na chuťové pohárky svých psích parťáků).

 

© Krmiva Caviar 2020 by DATA-NORMS s.r.o.