O receptuře


Všechny receptury obsahují jedinou bílkovinu a jeden komplexní sacharid. Neobsahují žádné chemické konzervanty, vedlejší živočišné produkty, GMO, lepek, BHA, BHT ani ethoxyguin. Krmivo je nutričně vyváženo tak, aby podporovalo správný vývoj kloubů, svalů, orgánů, kostí i zubů a aby umožňovalo snadný a bezproblémový přechod mezi jednotlivými příchutěmi. Díky tomu získá váš chlupatý parťák potřebné množství aminokyselin, které jsou nezbytné pro správnou funkci imunitního systému i pro zmírnění problémů s alergiemi.

Canine Caviar je krmivo vyráběné ze sušeného masa volně chovaných kuřat, jehňat, buvolů, kachen, sleďů a zvěřiny bez obsahu pesticidů, hormonů či antibiotik. Receptury buvol, kachna, sleď a zvěřina jsou zcela bezobilné, kuřecí a jehněčí obsahují pouze prospěšné obiloviny, tedy celozrnné proso nebo hnědou rýži. V žádném z našich krmiv se nevyskytuje kukuřice, pšenice, sója nebo brambory - nejčastější alergeny, které způsobují řadu zdravotních potíží.

Proso je extrémně stravitelné a vysoce výživné, bezlepkové, nealergické a netvoří kyseliny. Je prospěšné pro žaludek, slezinu a slinivku břišní. Snižuje hladinu cholesterolu a riziko vzniku rakoviny. Je vhodné při onemocnění střev a snižuje hladinu cukru v krvi.

Hnědá rýže je bohatý zdroj vitaminů skupiny B, vápníku, fosforu a železa. Je velmi výživná, ze všech dostupných obilovin nejsnadněji stravitelná a nevyvolává alergické reakce. Snižuje hladinu cholesterolu i riziko vzniku rakoviny.

Další důležitou součástí krmiva je tzv. fermentační kultura Lactobacillus Acidofphilus (probiotika) a fruktooligosacharidy (prebiotika), které zlepšují trávení potravy a stabilizují přirozenou střevní mikroflóru.

Také bylinky aj. výživové podpůrné složky tvoří nedílnou součást krmiva, například lněné semínko, kokosový olej a tuk z volně žijícího lososa pro správný poměr Omega 3, 6 a 9 mastných kyselin, vojtěška a hnědá mořská řasa pro zdravý žaludek, juka pro podporu kyčlí a kloubů, kořen čekanky a papája pro zdravý trávicí systém, máta peprná pro zdravý oběhový systém, šípky pro vyšší obsah vitaminu C.

 

© Krmiva Caviar 2020 by DATA-NORMS s.r.o.