Náš příběh

„Je úžasné, jak vás život může poslat na cestu, kterou vůbec nečekáte”.

“Před 20 lety jsem pracoval jako vědecký výzkumník ve farmaceutické společnosti. V té době jsem měl německou dogu, která trpěla řadou různých zdravotních potíží. Každé včelí žihadlo či kousanec od mravence nebo pavouka vždy znamenal ošklivou alergickou reakci a návštěvu veterinární pohotovosti.

V té době jsem se podílel na vývoji prostředku proti blechám a zjistil, že mezi jednotlivými složkami stravy a hmyzím jedem dochází k určitým chemickým reakcím. Veden novými poznatky jsem pro svého psa vytvořil speciální dietu založenou na principu přírodního holistického stravování. A najednou bylo po alergiích.

V téže době došlo k prodeji farmaceutické společnosti, v níž jsem pracoval, a já náhle stál před otázkou, kudy se vydat dál. Odpověď jsem našel právě v unikátní stravě vytvořené pro mého psa a následném zlepšení jeho zdravotního stavu. Založil jsem vlastní značku krmiva, které se dnes pod názvem Canine Caviar prodává téměř ve všech koutech světa.

Měl jsem to štěstí, že se mi podařilo vyvinout krmivo, které změnilo život mnoha psům. Ten můj se díky němu dožil 17 let a stal se tak druhou nejdéle žijící německou dogou v historii.

Alkalizující krmiva pro psy se liší od všech ostatních, která jsou na trhu dostupná. Dodává do krve více kyslíku a podporuje tak lepší regeneraci organismu. Předchází také onemocnění ledvin, jater i vzniku diabetes.

Brzy pochopíte, že Canine Caviar opravdu přináší změnu. A na to vám dám své slovo.“

 

 

Jeff Baker

SEO/President

© Krmiva Caviar 2020 by DATA-NORMS s.r.o.