Krmivo Canine Caviar šetří organismus psa i vaši peněženku

Kvalitní a dobře vyvážená strava ovlivňuje zdraví psa více, než si možná dokážete představit. Co se ale skrývá za výrazy, které charakterizují krmivo Canine Caviar? Klikněte na ně a sami uvidíte.

ph-rovnovahapH ROVNOVÁHA (pH 7,1 až 7,4)

Hladina pH je jedním z nejdůležitějších faktorů, které ovlivňují vyváženost a správnou funkci psího organismu. Na pH působí řada faktorů, nejdůležitějšími z nich jsou však voda a strava.

Krmivo Canine Caviar pomáhá v těle vašeho psího parťáka udržet ideální hodnotu pH, tedy v rozmezí 7,1 – 7,4. Optimalizuje tak látkovou výměnu, která omezuje anaerobní aktivity (stárnutí), minimalizuje buněčnou degeneraci či vyčerpávání kolagenu. Přináší také do krve více kyslíku a tím podporuje přirozené regenerační procesy napříč celým organismem.

hypoalergenniHYPOALERGENNÍ

Potravinové alergie se i ve zvířecím světě v posledních letech derou do popředí. Často bývají doprovodným jevem řady onemocnění, ještě častěji jsou však důsledkem dlouhodobého krmení nevhodně zvolenou stravou z nevyhovujících surovin.

Pro výrobu krmiva Canine Caviar používáme pouze maso ve špičkové kvalitě bez hormonů, pesticidů a antibiotik. Žádná z našich receptur neobsahuje chemické konzervanty, vedlejší živočišné produkty, GMO, lepek, BHA, BHT ani ethoxyquin.

Vyhýbáme se také nejčastějším alergenům, jako jsou kukuřice, pšenice, sója nebo brambory.

stridani-bilkovinSTŘÍDÁNÍ BÍLKOVIN

Široká nabídka krmiv, z nichž každé je založené na jediném druhu bílkoviny a komplexního sacharidu, vám umožní střídat snadno krmiva s různým profilem aminokyselin. To přispěje k lepšímu fungování imunitního systému a zmírní potíže s potravinovými alergiemi.

 

jedina-bilkovinaJEDINÁ BÍLKOVINA, JEDINÝ SACHARID a PŘÍMÝ PŘECHOD

Když potomci dnešních psů lovili ve volné přírodě, jen těžko by si schovávali úlovek z jednoho dne, aby si jej druhý den smíchali s úlovkem čerstvým. A právě na to jsme při vytváření našich receptur mysleli.

Všechny druhy krmiva Canine Caviar obsahují pouze jeden druh bílkovin a umožňují snadný přechod mezi příchutěmi. Sestaveny jsou tak, aby se co nejvíc blížily stravě, kterou by váš psí parťák žral v přírodě a jejímž typickým znakem je převažující zásaditý charakter.

 

Rychlý proces vaření zachovává celistvost výživy a zvyšuje stravitelnost krmiva. Současně minimalizuje poškození bílkovin a přirozeně se vyskytujících vitaminů a minerálů v jednotlivých složkách krmiva.

bylinyBYLINY & PODPŮRNÉ SLOŽKY

Abychom podpořili správnou funkci organismu vašeho psa, využíváme v recepturách řadu bylin a podpůrných složek. Pro správný poměr omega 3, 6 a 9 mastných kyselin přidáváme lněné semínko, kokosový olej a tuk z volně žijícího lososa. Pro správnou funkci žaludku přidáváme vojtěšku a hnědou mořskou řasu, pro zdravý trávicí systém kořen čekanky a papáju a pro lepší absorpci tuků vaječný lecitin. O klouby a kyčle potom pečuje juka a za vyšší obsah vitaminu C vděčí naše krmiva šípkovým plodům.

stravitelnostNEJVYŠŠÍ STRAVITELNOST

Stravitelnost vyjadřuje poměr mezi množstvím zkonzumované potravy a tím, kolik z této potravy psí organismus skutečně využije. Jsme pyšní na to, že i bez přidání GMO se stravitelnost našich krmiv pohybuje obvykle v rozmezí 91 - 93 %. Díky tomu mají pejsci vyživovaní krmivem Canine Caviar mnohem méně stolice, nedochází ke zbytečnému zatěžování jejich trávicího ústrojí a to má vliv i na celkově lepší fungování organismu.

 

 

NEJVYŠŠÍ METABOLIZOVATELNÁ ENERGIE

Naše krmiva se vyznačují nejvyšším poměrem metabolizovatelné energie na současném trhu. Čím vyšší tato hodnota je, tím méně krmiva musíte podávat. Krmiva Canine Caviar jsou tak šetrná nejen k trávicímu ústrojí psa, ale také k vaší peněžence.

 

 

 

© Krmiva Caviar 2020 by DATA-NORMS s.r.o.