Canine Caviar a jeho pozitivní účinky na psí organismus

Jak alkalická strava u psů ovlivňuje vznik rakovinných buněk?

Studie probíhající v laboratorních podmínkách, kdy byl zkoumán vliv kyselého a alkalického prostředí na rakovinné buňky ve zkumavkách prokázaly, že v kyselém prostředí rostou tyto buňky mnohem rychleji než v alkalickém.  Lze tedy předpokládat stejný mechanismus působení kyselého a alkalického prostředí organismu na rakovinné buňky v těle. Pokud budeme tedy krmit psa stravou, která přirozeně alkalizuje organismus, vytvoříme pro rakovinné buňky nepříznivé prostředí pro jejich růst a množení. Při pH mírně nad 7,4 se rakovinné buňky stávají "spícími" a při pH 8,5 rakovinné buňky zahynou, zatímco zdravé buňky zůstanou nepoškozeny.

Canine Caviar Cancer Research Foundation (CCCRF) usiluje o pokrok ve výzkumu rakoviny u domácích mazlíčků a ve vzdělávání a podpoře veřejnosti v oblasti zdraví domácích mazlíčků a celkové péče o ně.

 

Fakta o rakovině (dle CCCRF):

- 1 ze 4 psů ročně umírá na rakovinu

- Existuje téměř 100 různých druhů rakoviny u psů

- Rakovina představuje téměř polovinu úmrtí domácích zvířat za posledních 10 let

- Psi dostávají rakovinu stejným způsobem jako lidé

 

Tkáně, které jsou nedostatečně okysličené, jsou náchylnější k různým onemocněním, včetně rakoviny. Pokud je tedy prostředí organismu kyselé, je kyslík vyvazován ionty  H+ za vzniku vody a tím je kyslík méně dosažitelný pro tkáně v těle.

Správné pH zlepší kvalitu života Vašeho psa. Stupnice pH se pohybuje v rozmezí 0-14, kdy pH 7 je neutrální.  Hodnoty 7,1 – 7,4 jsou u psa fyziologické pro pH krve, lymfy a mozkomíšní tekutinu z čehož vyplývá, že tělní tekutiny jsou přirozeně mírně alkalické. Krmivo Canine Caviar je holistické krmivo s alkalizujícím účinkem, které v organismu upravuje pH na mírně alkalické. V důsledku alkalizujícího účinku je dosaženo i mírně alkalického pH moči, a to přidáním bylinek a dalších přírodních složek v kombinaci s šetrným procesem zpracování, nikoliv přidáním minerálních látek! Nemusíte se proto obávat vzniku struvitů, které se právě v alkalickém pH moči tvoří.

 

Pro jaké psy je Canine Caviar určený?

Tyto granule jsou určené jak pro zdravé psy, tak pro psy trpící např. potravní intolerancí nebo kožními problémy (hypoalergenní receptury a vyvážený obsah omega 3 a 6 mastných kyselin). Řada Special Needs přispívá k prevenci vzniku močových krystalů, k prevenci pankreatitidy, zlepšuje funkci jater a ledvin a s úspěchem je používána k redukci nadváhy. Receptury jsou vyváženy tak, aby se daly podávat jak štěňatům, kojícím fenám, dospělým psům, tak i seniorům, což ocení zejména Ti, co mají více psů s rozdílnou potřebou energie.

 

Kde se Canine Caviar vyrábí ?                                                                                         

Pro západní trh jsou granule vyráběny přímo v USA a pro Evropský trh je výroba zavedena v EU, konkrétně v Belgii, přičemž kvalita potravin a samotné zpracování granulí je zachováno pro oba světadíly na stejné kvalitativní potravinářské úrovni.

 

© Krmiva Caviar 2020 by DATA-NORMS s.r.o.